+37126771133
Latviešu
Valoda: Latviešu
+37126771133

Par mums


Nonākot grūtā dzīves situācijā, atrisinājums vienmēr ir tieši saistīts ar finansēm, cilvēki bieši zaudē modrību un dzenoties pakaļ lielai naudai var zaudēt vēl vairāk. Patiešām, grūti ir sakopot domas, kad notiek kaut kas negaidīts. Kā likums cilvēki šādās situācijās nereti nonāk pie privātiem pārpircējiem, kas piedāvā pavisam nelielas naudas summas vai arī krāpnieku rokās, kas sasola steidzami un daudz, bet gala rezultātā tā arī ar izstrādājumu pazūd.
Daudzi šo izstrādājumu īpašnieki ir pārliecināti, ka lombardā viņiem obligāti piedāvās pazeminātu cenu. Tas tā nav. Mūsu lombards nekad nekrāpj savus klientus, jo reputācija- tas priekš mums ir svarīgākais!

Mēs cenšamies piedāvāt klientam maksimāli pieņemāko samaksas variantu. Nākas meklēt zelta vidusceļu. Ja jums ir nepieciešamība pārdot pulksteni, bet tas nav steidzami, jūs varat izmantot pakalpojumu "komisijas veikals". Tādā veidā jūs pārdosiet savu izstrādājumu par tādu vērtību, kas jums šķiet adekvāta.
Garantējam profesionālu, ātru un objektīvu vērtējumu pieņemot ķīlā jūsu izstrādājumu.
Pieņemot izstrādājumu ķīlā, mēs saglabājam pilnīgu konfidencialitāti un sniedzam tam nevainojamus uzglabāšanas nosacījumus.

Sazināties ar mums

Obligāts
Obligāts